Projelerimiz

Hayaliniz de ki projelerinizi titizlik ve verimlilik ile üstleniyor, hedef kitlenize tam uygun dijital hizmetler veriyoruz.

Sancak Ecza Deposu

Türkiye'nin yeni nesil ecza depoculuğu platformu olan Sancak Ecza Deposu'nun üretici ile eczacıyı birleştiren B2B E-Ticaret platformunun UI/UX web tasarım geliştirme işlerini üstlendik.

UI/UX, Web Tasarım, Web Yazılım Geliştirme DETAY

TRT1 Filinta

TRT1 televizyon kanalında yayınlanan Filinta adlı osmanlı polisiye dizisinin resmi web tasarım ve yazılım geliştirme işlerini üstlendik.

Web Tasarım, Yazılım Geliştirme DETAY

Birlik Tel

Yurtiçi ve yurtdışı tel çit sektörünün önemli üretici ve ihracatçı markalarından Birlik Tel firmasının web tasarım ve yazılım geliştirme işlerini üstlendik.

Web Tasarım, Yazılım Geliştirme DETAY

Yolla

Gönderileri en yakın kuryeye yönlendiren ve dijital kurye teknolojisi sunan Yolla mobil uygulamasının kurumsal web sitesini yeniledik.

Web Tasarım, Yazılım Geliştirme DETAY

Clara Exclusive

Turizm sektöründe trendlere önem verdiğimiz ve kullanıcı deneyimi konusunda çalışmalar yaptığımız Clara Exclusive Hotel için web tasarım ve yazılım geliştirme işlerini üstlendik.

Web Tasarım, Yazılım Geliştirme, Mobil Uygulama DETAY

Jobs App

Kariyer ve insan kaynakları mobil uygulama ekosisteminde yer edinmek isteyen global bir start up firması için web tasarım ve mobil uygulama projelerini geliştirdik.

Web Tasarım, Mobil Uygulama, Yazılım Geliştirme DETAY